عکس و تصویر ♥رهبرم خامنه ایست رهبرم سید واولاد علی ست♥ #عشق #رهبری #حضرت_آقا #رهبرم_سیدعلی

1-"عماریون"- آیت‌الله محمد مهدی شب‌زنده‌دار در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد،با اشاره به حمایت آیت‌الله وحید خراسانی از مقام معظم رهبری گفت:آیت‌الله العظمی وحید خراسانی که ما بیست و چند سال خدمت ایشان مشرف می‌شدیم و تلمذ کردیم،چند بار در جلسات مختلف فرمودند «کارهای آقای خامنه‌ای بر‌اساس موازین است».
وی ادامه داد:یعنی ایشان ضوابط شرعی را مراعات می‌کنند و اصل در این است که هوا و هوس ندارند و وقتی تشخیص می‌دهند که این حکم،حکم خداست به آن عمل می‌کنند و این یک شهادت بزرگی است.
استاد دروس خارج حوزه علمیه قم گفت:در جلسه دیگری هم آیت‌الله وحید خراسانی از آیت‌الله خامنه‌ای و پدر ایشان تعریف کردند، بنابراین وقتی مقام معظم رهبری به حرم اهل بیت و قم مشرف می‌شوند،وظیفه همه ما است که از مقام شامخ ایشان تجلیل کنیم.
وی بیان داشت:این تجلیل،تجلیل از اسلام،مذهب،اهل بیت و مرجعیت بوده و شکر نعمت حکومت اسلامی است که خداوند متعال به این مملکت ارزانی داشته است.
اگر خدای ناکرده در اثر بی‌تفاوتی موجب شویم که عظمتی که خدا به این انقلاب داده کاسته شده و یا کمرنگ شود،پیش خداوند معذور نیستیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:مرحوم امام خمینی (ره) حاضر نبودند که حتی یک طلبه‌ پشت سر ایشان راه برود وقتی که دیدند در مقابل طاغوت باید عظمت اسلام را نشان داد به منزل علمای دیگر می‌رفتند و همه اینها به این دلیل بود که حکومت وقت بداند که این آقا تنها نیست.
استاد دروس خارج حوزه علمیه قم افزود:آیت‌الله بهجت هم در آن دوران هر روز مدت زمانی به منزل امام می‌آمدند و بر می‌گشتند و علت این اقدام نیز این بود که اعلام کند که امام خمینی پشتیبان دارد.

اگر می‌گوییم که باید در مراسم استقبال شرکت گسترده داشته باشیم، برای این است که چشم دشمنان اسلام کور شود و این اظهار ارادت و پشتیبانی کردن نتایج بسیاری دارد.
آیت‌الله شب‌زنده‌دار ادامه داد:همه ما در مراسم استقبال و جلساتی که بعد از آن برگزار می‌شود به قصد قربت الهی،برای عظمت اسلام و حضرت بقیة‌الله و خود ایشان باید حضور گسترده داشته باشیم.

.................................

2-هنگامی که آیت الله آملی لاریجانی برای مشورت به خدمت آیت الله وحید خراسانی رسیده بودند تا نظرات ایشان را در خصوص پست ریاست قوه قضاییه جویا شوند ایشان فرمودند به هرطریق که می توانید این سید را کمک دهید ایشان تنهاست،اگر شما او را کمک نکنید،پس چه کسی به ایشان یاری رساند؟...

نظر آیت الله بهاءالدینی(ره):

1- بعد از امام اگر بشود به کسی اعتماد کرد به این سید

(آیة الله خامنه ای) است.. آقای خامنه ای از همه به امام نزدیک تر است  . . .کسی که ما به اوامیدواریم آقای خامنه ای است . این دید ماست،نزد ما محرز است سیدعلی خامنه ای.
2- علامه بهاءالدینی چند سال قبل از فوت حضرت امام فرمودند: مساله قائم مقامی سر نمیگیرد. دلخوشی ما به آقای خامنه ای ست.

صبح صادق 16/3/84
3- در دیداری که مقام معظم رهبری در قم و در خانه علامه بهاءالدینی دارند. روز بعد که جمعی بخانه علامه بهاءالدینی میروند. سوال میکنند دیروز مقام معظم رهبری اینجا آمدند میفرماید بله چند دقیقه خورشید تابید و رفت.
او چون خورشیدی دارای خیرو برکت است. دید ما و حرف ما این ست که آقای خامنه ای را باید کمک کنید.
کتاب پرتوی از خورشید علی شیرازی ص
40